לקוחות ממליצים

מני דרבנר-מעוז אביב, תל אביב.

המחשב שבק חיים תוך כדי עבודה, בתוך חמש דקות מרגע ששלחתי את טופס הפניה דרך האתר הגיע הטלפון המיוחל, שקודם כל הרגיע אותי ותוך עשר דקות מרגע הטלפון טל הגיע אליי ועלה על הבעיה ופתר אותה - עם החלפת כרטיס פשוטה. (02/10/15)


אורלי אלחנתי

טל הוא איש מקצוע שלא רק מעוניין לפתור תקלות/בעיות אלא גם לשמש כמדריך שתפקידו לעזור ללקוח להבין איך לתפעל ביתר קלות וביעילות את המחשב שברשותו. מעבר לגישה המקצועית, היעילה והדייקנית נתקלתי באדם מקסים בעל מוסר עבודה, סבלנות רבה ורצון לעזור. (03/09/15)


רחל רויצקי

כמי שנזקקה לשרותי מחשב, וכפי שטל הוכיח כי הוא יודע לתת, אני מוצאת זאת כתענוג לכתוב מכתב המלצה הן באשר לצד המקצועי של טל והן באשר לאורך הרוח שלו כלפי משתמשת מהסוג שלי, שלא מבינה יותר מדי בנבכי המחשב (24/08/15)


מקטי קאבאלן

לאורך השנתיים האחרונות אני עובד עם טל ליכטמן באופן שוטף, אני מאוד מתרשם מהמסירות שלו, החריצות והיעילות, הידע הנרחב, הנכונות לבצע כל דבר על הצד הטוב ביותר. (12/12/11)


שולמית - שרותי גרפיקה ומוצרי פרסום

תודה מקרב לב על היחס האישי, מהירות התגובה, השירות המקצועי ופתרון הבעיות... שיטת העבודה שלך עם הירידה לפרטים, הגיבוי מראש הנינוחות, ההקשבה והשמירה על קשר לאחר סיום העבודה (14/03/11)


אייקר עדשות בע"מ

מעבר למקצועיות הרבה,לידע ולהבנה בתחום אין לי מילים להביע את המסירות,הדאגה הכנה והרצון העז לפתור כל בעיה במהירות האפשרית וכמובן את היושר,ההגינות והנשמה הגדולה שיש לטל. (11/12/11)


חיים ע (לקוח פרטי)

רציתי להודות לך על הטיפול המסור ואחראי , הפגנת ידע רב ויכולת לנתח דברים הגדלת מהירות המחשב (אנשים לא מבינים דבר אחד מחשב שפועל נכון ,ללא תקלות גם יש תאוצה באינטרנט ברמה אחרת בכלל ), חומר גיבוי במחשב , פתרונות מהירים והכל בשליטה מרחוק. (07/12/12)צור קשר

לקוחות ממליצים – מכתבי המלצה